نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: مطرح کرد
لزوم مرزبندی با جریان نفاق درون نظام
امام جمعه شهرکرد گفت: مرزبندی با استکبار و نظام سلطه ساده است اما هنر مومن آن است که با نفاق درون نظام مرزبندی داشته باشد.
نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد اظهار کرد: دغدغه‌ای که مومنان همواره و مستمر باید داشته باشند و عاقبت به‌خیری آن‌ها بدان گره خورده است، داشتن موضع و آن هم موضع درست در برابر مسائل است.

وی ادامه داد: فردی که ثبات و موضعی مشخص ندارد و هربار تحت تأثیر لفاظی‌ها به سمت و سویی متمایل می‌شود، راه درست را نشناخته و رستگار نخواهد شد.

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه در زمان طاغوت موضع درست شناخت ولی و پیروی از او بود، گفت: امروز و در نظام جمهوری اسلامی ضرورت، مرزبندی با نفاق است، مرزبندی با استکبار، نظام سلطه و دشمن بیرونی ساده است اما هنر مؤمن آن است که در درون نظام، در اردوگاه نفاق قرار نگیرد و ولی خود را به‌خوبی بشناسد.

نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: با اشاره به اینکه همه روزها عاشورا و همه زمین‌ها کربلاست، افزود: مبادا در اردوگاه یزیدیان قرار بگیریم و از ولی زمان خود پیروی نکنیم.

وی تصریح کرد: عده‌ای در تلاشند تا صداهای همراه ولی را یا ساکت کنند یا بی‌اعتبار، اما بدانند که تبعیت‌کنندگان از ولی فقیه یک لحظه هم تردید نخواهند کرد و ذره‌ای از مسیر ولایت‌مداری منحرف نخواهند شد.

خطیب نماز جمعه شهرکرد با بیان اینکه در زمان شاه پهلوی، ساواک و طاغوت تلاش بسیاری کردند تا مبارزان و کسانی که امام در تبعید را ولی خود می‌دانستند ساکت کنند، عنوان کرد: در نهایت دیدیم که صدای ولایت‌مدارانه پیروز و صدای ظلم خفه شد، همواره این‌گونه است و حق پیروز خواهد شد.

نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: اضافه کرد: در راه حق تا آخرین نفس ایستاده‌ایم و هر کجا لازم باشد با صدای بلند روشنگری خواهیم کرد، آن‌جا که باید از سند سراسر انحراف ۲۰۳۰ و نقشه دشمن برای از درون تهی کردن کشور بگوییم، می‌گوییم و آن‌جا که باید چهره نفاق را افشا کنیم از هیچ چیز و هیچ کس ابایی نداریم.

وی ادامه داد: همانطور که رهبرمان نفوذ دشمن را مدت‌هاست فریاد می‌زنند ما هم فریاد خواهیم زد، هرچند که مورد هجمه‌های بسیار قرار می‌گیریم اما لحظه‌ای از تکلیف خود کوتاه نمی‌آییم.

نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: با ابراز تأسف از اینکه عده‌ای به دروغ دم از ولایت و ولایتمداری می‌زنند، اما خلاف مواضع ولی فقیه حرکت می‌کنند، گفت: جامعه ما اهل بصیرت‌اند و صادقان در این راه را می‌شناسند، هرکس صادق نباشد تنها خود را فریب داده است و به گواه تاریخ رسوا خواهد شد.

نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: با اشاره به اینکه در زمان حیات امام خمینی(ره) دیدیم که لیبرال‌ها و منافقین با امام چه کردند و چقدر علیه امام سم‌پاشی شد، خاطرنشان کرد: امروز هم مانند گذشته در برابر رهبری که تمام وجودش حاکمیت دین خدا و عزت و استقلال کشور است گروهی نفاق به خرج می‌دهند، می‌گویند با ولایتند اما تیشه به ریشه ولایت می‌زنند.

وی با بیان اینکه ولی فقیه در برابر مستکبران ایستاده و این همان راه روشن است، اظهار داشت: گروهی نمی‌خواهند راه روشن را ببینند و باید از آنان پرسید که سعادت و عزت را کجا جستجو می‌کنند، آیا خفت برای خود می‌خرند تا لبخند دشمن را ببینند؟
نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: ا اشاره به ۱۲ تیرماه و سالروز حمله ددمنشانه آمریکا به هواپیمای مسافربری تشریح کرد: این چهره همیشگی آمریکاست و آمریکا تفاوتی نمی‌کند و تمام رؤسای جمهورش یک مسیر را می‌روند، لذا باید آمریکا را شناخت و فریب نخورد.

نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: در خصوص هفته عفاف و حجاب یادآور شد: در زمان خفقان رضاشاهی مومنان آرام ننشستند و در مسجد گوهرشاد فریاد عفاف و حجاب سر دادند، مبادا امروز و در فضای جمهوری اسلامی ما عفت و پاکدامنی را مطالبه نکنیم.

وی با بیان اینکه عده‌ای می‌خواهند عفاف را از جامعه ما بگیرند، گفت: عفاف و حجاب یک فرهنگ، یک آرمان انسانی و یک ارزش والای الهی است، همه باید فریاد بزنند که خواهان عفت و پاکدامنی هستیم و ولنگاری‌های غربی را نمی‌خواهیم.

خطیب نمازجمعه شهرکرد با تأکید بر اینکه مسئله مواد مخدر هوشیاری همه را می‌طلبد، خاطرنشان کرد: هم مردم و هم مسؤولان باید نسبت به مسئله مواد مخدر حساس باشند، کارهای بسیاری برای مبارزه با مواد مخدر انجام شده است اما یک خلاء وجود دارد و آن عدم وجود انسجام و هماهنگی میان فعالان این عرصه است.


نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: همچنین به کنگره بزرگداشت آیت‌الله سید ابوالقاسم نجفی دهکردی اشاره کرد و افزود: طبق فرمایش امام علی(ع) هرکس عالم دین را تکریم کند، خدا را تکریم کرده است، بنابر این علی‌رغم تمام غفلتی که در سال‌های گذشته کردیم از این پس تلاش کنیم تا این چهره بزرگ را به همه بشناسانیم و حق مطلب را ادا کنیم.