همبستگی ناگسستنی ملت ایران، سلاح دشمن شکن مقابل استکبار جهانی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد راهپیمایی عظیم و تماشایی ۲۲ بهمن را نماد اتحاد و همبستگی ملت ایران دانست و آن را سلاح دشمن شکن و نفوذناپذیر مقبل استکبار جهانی بیان کرد .
خطیب نماز جمعه شهرکرد با اشاره به حضور گسترده مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این رویداد بزرگ سیاسی نشان داد ملت با وجود تمام فشار های اقتصادی و سختی های معیشتی همچنان پای نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند .


حجت الاسلام و المسلمین نکونام شرکت گسترده مردم در این راهپیمایی را حاوی پیام به مسئولان کشور بیان کرد و افزود: مقام های کشور باید قدردان این نعمت بزرگ باشند وبا دوری از تفرقه و اختلافات درونی برای رفع مشکلات اقتصادی مردم تلاش مضاعف کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد اثبات ولایتمداری ملت ایران ، ایستادگی در برابر هر نوع فشار و تهدید ،و نمایش بصیرت و آگاهی را از دیگر پیام های راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال برشمرد .
خطیب نماز جمعه شهرکرد با اشاره به مسئولیت مدیران کلان کشور در رفع مشکلات اقتصادی مردم گفت: مسئولان خود باید مظهر ساده زیستی ،زندگی زاهدانه و به دور از هرگونه تجمل گرایی باشند تا با درک درست از نیازهای مردم و طبقات پایین جامعه بتوانند به رفع مشکلات اقتتصادی مردم بپردازند .
حجت الاسلام و المسلمین نکونام در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: تجلی همبستگی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، نقشه توخالی دشمنان مبنی توطئه براندازی و دوری مردم از ولایت فقیه را به لطف الهی بر هم زد .


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد افزود: ایران اسلامی به سلاح هسته ای نیازی ندارد و همین اتحاد و همبستگی ملت سد محکمی برابر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است و استکبار جهانی را تا بحال به عقب رانده و خواهیم راند.
خطیب نماز جمعه شهرکرد با قدردانی دوباره از ملت ایران بخصوص مردم چهار محال و بختیاری برای حماسه آفرینی در راهپیمایی ۲۲ بهمن خاطر نشان کرد: ملت با خلق ۲۲ بهمن تماشایی لبخند رضایت را بر لبان مبارک مقام عظمای ولایت نشاندند که این خود نماد ولایت مداری ملت بزرگ ایران و خواری در چشم دشمنان است .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه دوم گفت: مراسم سوگواری فاطمیه باید با بصیرت و تبیین ابعاد و حقایق دشمنی ها با اهل بیت و به ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شود .
حجت الاسلام و المسلمین نکونام تصریح کرد : این مراسم باید با منطق رسای فاطمی و به دور از افراطی گری، حقایق مظلومیت شیعیان و اهل بیت (ع) را برای مردم تبیین کند .
خطیب نماز جمعه شهرکرد با اشاره به کاهش ۷۳ درصدی بارشها و ادامه خشکسالی در کشور بر صرفه جویی مصرف آب در تمام بخش های خانگی ،کشاورزی و صنعتی تاکید کرد و گفت: صرفه جویی در مصرف آب باید ابتدا از دستگاه های اجرایی شروع شود
خطیب نماز جمعه شهرکرد در پایان دلاورمردیهای نیروهای مقاومت حزب الله را یادآور شد و گفت: حزب الله با ساقط کردن هواپیمای اسراییلی در سوریه تمام معادلات استکبار جهانی را بر هم زد و و رژیم منحوس اسراییل را دست پاچه کرد و این نشان قدرت بلامنازع نیروهای مقاومت در منطقه است

 
. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد خشونت در آمریکا بخصوص بین نوجوانان و جوانان این کشور را یاد آورشد و افزود: تیراندازی روز گذشته دانش آموز آمریکایی در مدرسه و به قتل رساندن ۲۰ جوان و نوجوان را نماد رواج خشونت در جامعه این کشور بیان کرد .
حجت الاسلام و المسلمین نکونام تصریح کرد: بی عدالتی در خبر رسانی از این حادثه دلخراش و خشونت آمیز جامعه آمریکا غیر قابل انکار است بطوریکه اگر این واقعه در ایران رخ می داد تمام رسانه های گروهی خارجی مبالغه آمیز و از روی دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران آن را پو شش می دادند .