نماینده معززولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد:امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی شهرکرد اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی روز قدس لبیک به قرآن، اسلام، انقلاب، امام و شهدا و نشان‌دهنده جهادی عظیم است.

وی ادامه داد: این جهاد باید استمرار داشته باشد و برنامه همیشگی همه مسلمانان باشد.

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه راه جلوگیری از حرکت دشمن و امتیاز ندادن به آن ایستادگی و جهاد مستمر است، گفت: در این ۳۸ سال تجربه کردیم وقتی در مقابل دشمن ایستادگی کنیم، دشمن کاری از پیش نمی‌برد، اما عده‌ای از افرادی که ترس از دشمن را در دل دارند، گمان می‌کنند که اگر جلوی دشمن کوتاه بیایند، دشمن با ما کاری ندارد.

نماینده معززولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد:با اشاره به اینکه ملت ایران دارای ظرفیت‌ها و استعداد‌های فراوانی است اضافه کرد: مقاومت ملت، پیوند با ولایت، انقلابی با منشأ وحی و دین و وجود رهبری آگاه و فرزانه از جمله استعدا‌های کشور است.
وی افزود: موقعیت استراتژیک کشور، وجود شاه‌راه‌های فراوان، منابع غنی و وجود استعداد‌های سرشار باعث شده که مردم جمهوری اسلامی ایران حرف‌های زیادی در جهان برای گفتن داشته باشند.


خطیب نماز جمعه شهرکرد ادامه داد: دانشمندان کشور در مسئله هسته‌ای تا تکمیل عملیات غنی‌سازی اورانیوم پیش رفتند و این وجود ترس از دشمن در دل بعضی از مدیران بود که جلوی پیشرفت ما را گرفت.

نماینده معززولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد:با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی هیچگاه به دنبال ایجاد جنگ نیست و نخواهد بود گفت: انقلاب به دنبال صلح همراه با عزت است و به دنبال امتیاز دادن به دشمن و ذلت نیست.

وی افزود: پرتاب این ۶ موشک به سمت دشمن که تنها گوشه‌ای از قدرت ملت بود لرزه بر پیکر دشمنان، سلطه‌گران و نوکرانشان در منطقه و جهان انداخت.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اضافه کرد: ما باید در مقابل توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن و در عرصه داخلی در مقابل افرادی که از روی عمد از دشمن طرفداری می‌کنند و یا غافل هستند و متوجه عملکرد خود نیستند آتش به اختیار باشیم.

نماینده معززولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: در مقابل افرادی که از روی عمد از دشمن طرفداری می‌کنند باید محکم ایستاد و نباید اجازه داد که در کشور میدان‌دار باشند و در مقابل افرادی که غافل هستند باید افشاگری و مطالبه‌گری کرد.
وی ادامه داد: این افراد در حال حاضر دشمن را فراموش کرده و مسائل فرعی مانند برگزاری کنسرت و یا پخش یک آهنگ را به عنوان اصل به مردم نشان داده‌اند.

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه دشمن با استفاده از این غفلت خسارت زیادی وارد می‌کند و جلوی حرکت انقلابی مردم گرفته می‌شود افزود: آتش به اختیار یعنی ایستادگی، کوتاه نیامدن در مقابل دشمن، منفعل نشدن، در صحنه حاضر بودن و در همه مراحل انجام وظیفه کردن.
نماینده معززولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد اضافه کرد: افرادی می‌خواهند با یکسری اهداف جایگاه رهبر، نمایندگان ولی‌فقیه، سپاه و بسیج را از بین ببرند و چهره آن‌ها را در بین مردم مخدوش کنند در مقابل این حرکات باید هوشیار باشید.
وی گفت: سند ۲۰۳۰ یکی از این حرکات مستکبرانه‌ای است که با قصد نفوذ صد‌درصد به فرهنگ و دین وارد کشور شد که با هوشیاری رهبر فرزانه از ترویج این مطالب جلوگیری گردید.

امام جمعه شهرکرد افزود: این افراد قصد دارند مردم را گمراه کنند تا متوجه ایجاد نفوذ آمریکا در کشور نشوند و رابطه‌ آن‌ها با دشمن فاش نشود.
نکونام ادامه داد: در چهارمحال و بختیاری هم وجود دارند افرادی که هرگونه حرکت انقلابی را زیر سؤال می‌برند در مقابل این افراد باید هوشیار بود و محکم ایستاد.
نماینده معززولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد: طبق سخنان مقام معظم رهبری مردم ایستاده‌اند و در مقابل دشمن ترسی ندارند و این رمز پیروزی ملت ایران است.